ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоІпотечний ринок підтримали мільйонами

Іпотечний ринок підтримали мільйонами

У травні підтримка іпотечного ринку вилилася ДІУ у 17 млн грн. Більшість з цих коштів була використана як кредити для формування іпотечного портфелю банкам-партнерам.

Протягом минулого місяця на підтримку іпотечного ринку було спрямовано 17 млн грн. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі ДІУ.

«У травні поточного року Державна іпотечна установа рефінансувала 20 кредитів, наданих громадянам на придбання житла. На ці цілі установа спрямувала понад 7 млн грн» - йдеться у повідомленні.

А також зазначається, що окрім того, для формування іпотечного портфелю банкам-партнерам надано фінансові кредити на суму 10 млн грн.

При цьому зауважимо, з початку 2014 року за Програмою ДІУ через банки-партнери громадянам було надано 186 кредитів для придбання житла на суму 43,3 млн грн.

Нагадаємо, Державна іпотечна установа в 2013 році направила на розвиток ринку іпотечного кредитування 739,6 млн грн, що становить 26,88% від загального обсягу кредитів, виданих банками населенню на придбання, будівництво та реконструкцію нерухомості.

 
Коментарі (0)