ГоловнаНовини ЖКГПодіїЗ 9 квітня в Запорізькій та Хмельницькій областях діятиме червоний рівень карантину

З 9 квітня в Запорізькій та Хмельницькій областях діятиме червоний рівень карантину

На території Запорізької та Хмельницької областей з 00 годин 00 хвилин 9 квітня встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки.
На території Запорізької та Хмельницької областей з 00 годин 00 хвилин 9 квітня встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 7 квітня.
 
У зазначених регіонах відмічається погіршення ситуації.
 
У Хмельницькій області перевищений встановлений постановою Уряду показник госпіталізації хворих на COVID-19. Він становить 131 особа на 100 тисяч. Також перевищено показник завантаженості ліжок.
 
У Запорізькій області впродовж трьох днів спостерігається перевищення рівня госпіталізації та коефіцієнт виявлення випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.
 
Таким чином за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 години 00 хвилин 9 квітня  2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Запорізької та Хмельницької областей.
 
В регіонах застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.
 
Комісія також прийняла рішення продовжити моніторинг за ситуацією в Черкаській та Рівненській областях.
 

Разом з тим головам ОДА та іншим органам державної влади доручено посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів. 

 
Коментарі (0)