ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГЗ січня підвищилась вартість холодної води майже для всіх споживачів

З січня підвищилась вартість холодної води майже для всіх споживачів

В Україні вже з 1 січня 2022 року підвищиться тариф на холодну воду та водовідведення. Відповідне рішення ухвалила Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг. Рішення про зміну тарифів прийнято для 45 водоканалів
В Україні вже з 1 січня 2022 року підвищиться тариф на холодну воду та водовідведення. Відповідне рішення ухвалила Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг. Рішення про зміну тарифів прийнято для 45 водоканалів, про це повідомила пресслужба Регулятора.
 
Відповідне рішення розміщено на сайті регулювальника. Найвищі тарифи встановлені для побутових клієнтів Запорізького «Облводоканалу» – 54 гривні, 63 копійки за 1 кубометр без урахування ПДВ.
 
Для користувачів «Уманьводоканалу» ціна становитиме майже 48 гривень, у «Бердянськводоканалу» – на 44 копійки менше. У Києві – тарифи зростуть на 20% – до 30 гривень 38 копійок.
 
Також зростуть тарифи для користувачів «Тернопільводоканалу» та «Дніпроводоканалу» – 36,67 гривень та 31,36 гривень відповідно.
 
 
 
для збільшення таблиці натисніть на неї
 
Раніше ми повідомляли, що Київводоканал також отримав новий тариф на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2022 рік у розмірі 30,384 грн/м³ з ПДВ.
 
Перегляд тарифів Регулятором визначено:
 
- Збільшенням підприємством витрат на електроенергію;
 
- Збільшенням витрат на теплоенергію;
 
- Збільшенням витрат на природний газ, що забезпечують технологічний процес та підтримання робочого стану основних засобів для виконання безперебійної роботи водопровідної та каналізаційної систем.
 
- збільшенням видатків на податки та збори у зв'язку із підписанням Президентом 20.12.2021 Закону України «Про внесення змін до податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень»;
 
Так, прийняте рішення на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення зумовить зростання тарифів на 5,00 грн (з ПДВ), або становитиме загалом 30,38 грн за 1 м³ (в т.ч. ПДВ 5,06 грн), з них:
 
- централізоване водопостачання 16,164 грн/м³ з ПДВ;
 
- централізоване водовідведення 14,22 грн/м³ з ПДВ.

Витрати на середньостатистичну сім'ю з 3 осіб, які протягом місяця споживають у середньому 6,5 куб. м холодної води піднімуться на 32,50 грн.  

Бажаєте почати вирощувати мікрозелень? Придбати все необхідне можна скориставшись сайтом smallfood.com.ua. Набори та багато іншого для вирощування мікрозелені зі знижкою.

 
Коментарі (0)