ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняЗадовольнити «газові» потреби України допомагає Словаччина

Задовольнити «газові» потреби України допомагає Словаччина

В «Укртрансгазі» відзвітували про поставки природного газу для потреб України. Так, «блакитне» паливо на ці цілі наразі надходить лише по словацькому напрямку.

У липні для потреб України було імпортовано 0,6 млрд куб. м природного газу. Весь об’єм було придбано у Словаччини. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі ПАТ «Укртрансгазу».

«Протягом січня – липня поточного року всього було імпортовано 10,7 млрд. куб. м природного газу, з них 64% або 6,9 млрд. куб. м надійшло з країн ЄС», - повідомляють в компанії.

Крім цього, наголошується, що природний газ для потреб вітчизняних споживачів надходить виключно по словацькому газотранспортному коридорі в режиму 22,8 млн кубометрів на добу.

Крім цього, зауважується, що станом на сьогодні у вітчизняних ПСГ знаходиться 13, 964 млрд куб с «блакитного» палива.

«За 7 місяців поточного року запаси газових сховищ України поповнились на 5,4 млрд. куб. м., в тому числі протягом липня на 1,0 млрд. куб. м», - йдеться в повідомленні.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, влада вирішила розрахуватись за «газові» борги траншем від МВФ. Зокрема, на погашення таких заборгованостей буде спрямована друга частина траншу від Міжнародного валютного фонду.

 
Коментарі (0)