ГоловнаНовини ЖКГТранспортЗалізничні квитки поки що не дорожчатимуть

Залізничні квитки поки що не дорожчатимуть

У березні мала відбутися індексація тарифів "Укрзалізниці". Міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, які саме послуги можуть подорожчати і чи доведеться пасажирам платити більше

У березні мала відбутися індексація тарифів "Укрзалізниці". Міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, які саме послуги можуть подорожчати і чи доведеться пасажирам платити більше.

Перш ніж ціна на квитки зросте, в "Укрзалізниці" мають підняти якість своїх послуг. Принаймні так заявив Владислав Криклій в ефірі "Сніданку з 1+1".

За його словами, поки пасажирам немає про що хвилюватися. Піднімуть тарифи не на пасажирські перевезення.

Перед тим, як підвищувати ціни на квитки для пасажирів, треба підвищувати якість. Є дуже багато над чим працювати "Укрзалізниці", 

– заявив Криклій. 

Востаннє тарифи на квитки переглядали у жовтні 2018 року   “Укрзалізниця” підняла ціни на квитки . Тоді вартість квитків зросла на 12%. Це сталося після проведення другого етапу індексації цін.

Наразі розглядатимуть підняття тарифів на вантажні перевезення. Зокрема, ціни на перевезення різних товарів, як наприклад, руди і зерна, хочуть наблизити до одного показника. Криклій пояснив, що незалежно від типу товару, зношення інфраструктури при перевезенні однакові.

 

 
Коментарі (0)