ГоловнаНовини ЖКГПодіїЗараз неможливо виплачувати українські пенсії на окупованих територіях Донецької та Луганської областей

Зараз неможливо виплачувати українські пенсії на окупованих територіях Донецької та Луганської областей

Виплачувати українські пенсії на окупованих територіях Донецької та Луганської областей до повернення цих територій під контроль української влади – неможливо
Виплачувати українські пенсії на окупованих територіях Донецької та Луганської областей до повернення цих територій під контроль української влади – неможливо. 
 
Про це заявив міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш в ефірі Донбас.Реалії.
 
“Це неможливо. Банків немає. Банки відновити неможливо. Безпека не може бути забезпечена. Вимоги щодо протидії відмиванню грошей забезпечити неможливо. Тому є тільки одна схема. Як і зараз, отримувати пенсію на картки, видані Ощадбанком України”, — розповів Вадим Черниш.
 
За його словами, виплата пенсій жителям ОРДЛО також пов’язане, із сплатою податків.
 

“Пенсійний фонд не просто наповнюється з повітря. Ви ж знаєте, що „віджали“ підприємства, які до останнього моменту ще й платили податки ... Підприємства які там працювали до останнього дня платили податки в бюджет України”, — зазначив Черниш. 

 
Коментарі (0)