ГоловнаНовини ЖКГПодіїЗмінення у механізмі розрахунку пенсій

Змінення у механізмі розрахунку пенсій

Законопроект щодо реформування пенсійної системи вводить нові правила визначення розміру пенсій для усіх громадян, без огляду на статус та місце роботи.
 
 
Законопроект щодо реформування пенсійної системи вводить нові правила визначення розміру пенсій для усіх громадян, без огляду на статус та місце роботи.
 
 
Розмір пенсії розраховуватиметься за формулою:
 
Розмір пенсії = Сз × Ікз × Кс
 
 
Сз – розмір середньої заробітної плати в Україні за 3 роки перед зверненням за призначенням пенсії.
 
 
Уряд пропонує з 1 жовтня 2017 року перерахувати раніше призначені пенсії із використанням показника середньої заробітної плати на рівні 3 764,40 грн. Цей показник застосовується для обчислення пенсій, що призначаються в 2017 році  (середній розмір заробітної плати за 2014, 2015 та 2016 роки).
 
 
Ікз – індивідуальний коефіцієнт заробітної плати (співвідношення розміру отримуваної зарплати по відношенню до середньої зарплати, з якої сплачувалися внески. Цю інформацію кожен може отримати у будь якому відділенні Пенсійного фонду);
 

Кс – коефіцієнт страхового стажу, який визначається як множник тривалості років стажу роботи особи на величину оцінки одного року страхового стажу. Сьогодні величина оцінки одного року страхового стажу дорівнює 1,35, а з 1 січня 2018 року становитиме 1. Але зміна коефіцієнта не погіршить умов нарахування пенсій. Оскільки, зменшуючи коефіцієнт, уряд одночасно пропонує підвищити розмір середньої заробітної плати, який використовується при обчисленні пенсій.   

 
Коментарі (1)
Коля
12 Серпня 2017 p. 18:42
Багато українців взагалі не мають ні зарплат, ні пенсій з ініціативи держави , тобто по незалежним від працівників причинам позбавлені засобів існування та страхового стажу; тепер вимушені жити на утриманні своїх сімей. Людина працювала і платила податки та раптом якісь посадовці вирішили , щоб ця людина не працювала і не платила податки . А крайніми тепер роблять самих тих примусово звільнених працівників.
Loading...

загрузка...
 
Loading...