ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоЗубко назвав головні законопроекти з ЖКГ, будівництва та децентралізації

Зубко назвав головні законопроекти з ЖКГ, будівництва та децентралізації

Віце-прем’єр міністр Генадій Зубко визначив першочергові для прийняття законопроекти в області ЖКГ, енергоефективності, будівництва та децентралізації

Віце-прем’єр міністр Генадій Зубко визначив першочергові для прийняття законопроекти в області ЖКГ, енергоефективності, будівництва та децентралізації

Серед ключових законопроектів, які є першочерговими до прийняття, Зубко назвав з децентралізації: №8051 «Про засади адміністративно-територіального устрою України» і №8369 «Про службу в органах місцевого самоврядування».

З ЖКГ та енергоефективності: №7083 щодо врегулювання заборгованості підприємств ТКЕ та централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії і №4564, який забезпечить законність і прозорість у питаннях підтвердження належності палива до альтернативного.

З будівництва: №7266-1 Зміни до закону «Про регулювання містобудівної діяльності»  щодо передачі, припинення або тимчасового зупинення повноважень органів державного архітектурно-будівельного контролю.

Урядовець підкреслив, що сьогодні дуже важлива підтримка парламенту і у ключових реформах: децентралізації, енергоефективності, дерегуляції, які підтримують українці, Президент України Петро Порошенко, Уряд і міжнародні партнери.

«Саме ці реформи сьогодні показують результат. Децентралізація має найвищу оцінку від людей та наших міжнародних партнерів. Успіх саме цієї реформи відзначила Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель під час нещодавнього візиту. Реформа енергоефективності – це єдиний шлях до енергонезалежності країни і велика допомога українським родинам. Ми не можемо зменшити ціну на газ, але цією реформою ми можемо в рази зменшити комунальні рахунки для людей. Дерегуляція у будівництві – вже має успіх. Завдяки прийнятим законодавчим змінам, Україна у рейтингу Світового банку Doing Business за індикатором «Отримання дозволу на будівництво» минулого року піднялась на 105 позицій і посіла 35 місце, а цього року увійшла у ТОП-30. Тож, ми не маємо права зменшувати темп, адже це майбутнє нашої країни», — відзначив Зубко.

 

 
Коментарі (0)