30 Квітня 2024 p.
Питання та відповіді
123...262728

У мене померла бабуся, яка проживала у приватному будинку. За нею доглядала моя мати, яка є вдовою учасника бойових дій та має пільги по сплаті за комунальні послуги (газ, електроенергія). Мати зареєструвалася після смерті бабусі у її будинку та постійно там проживає. Я наразі вступаю у спадщину та буду власником вказаного будинку, але у ньому не буду реєструватися, оскільки зареєстрований за іншою адресою. У газовому господарстві моїй маті сказали, що у такому випадку вона позбавляється пільг за користування газом, оскільки не є власником будинку, а тільки в ньому зареєстрована, а власник будинку не має ніяких пільг. Як бути у цьому випадку?

Пільги членам сімей загиблих (померлих ветеранів війни) на оплату житлово-комунальних послуг надаються відповідно до ст. 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а саме:

- 50% знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв. м загальної площі житла на кожну особу, яка постійно проживає у житловому приміщенні та має право на знижку плати, та додатково 10,5 кв. м на сім'ю);

- 50% знижка плати за користування комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами) та скрапленим балонним газом для побутових потреб у межах середніх норм споживання. Площа житла, на яку надається знижка при розрахунках плати за опалення, становить 21 кв. м опалювальної площі на кожну особу, яка постійно проживає у житловому приміщенні та має право на знижку плати, та додатково 10,5 кв. м на сім'ю.

- 50% знижка вартості палива в межах норм, встановлених для продажу населенню, - для осіб, які проживають у будинках, що не мають центрального опалення.

Не зовсім вірно Вам відповіли у газовому господарстві. Маєте право захистити свої інтереси аж до подачі в суд позову.

Відправити
Друкувати
123...262728
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи: