11 Грудня 2017 p.
Питання та відповіді
123...323334

Як правильно встановити лічильник води в квартирі?

Насамперед необхідно визначити кількість приладів обліку, які потрібно встановити. Оскільки, при умові централізованого гарячого водопостачання встановлюються 2 прилади обліку - окремо на холодну та гарячу воду, інколи у трикімнатних квартирах воду подають з різних стояків для кухні та ванни, тому необхідно встановлювати 2 пари лічильників.

Увага!  Встановлення лічильників можуть здійснювати лише підприємства, установи, організації які мають відповідну ліцензію.

У разі встановлення лічильника(ів) самостійно чи за допомогою спеціалізованої організації, що не має відповідної ліцензії, прийняття його на облік і пломбування здійснюється лише після перевірки правильності його встановлення. Тому, з метою уникнення непередбачуваних ситуацій радимо звертатись безпосередньо до постачальника послуг. Якщо ж вони, з будь яких причин, такі послуги не надають, то там Вам завжди порадять фірму, з якою у них налагоджені ділові стосунки.

Дії споживача, якщо вставлення лічильника(ів) буде здійснювати:

Надавач послуг

 

Інша спеціалізована організація

(що має ліцензію на право виконання таких робіт)

 

1.Написати заяву про встановлення лічильника і з’ясувати заборгованість. При умові наявності заборгованості за спожиті послуги необхідно погасити її або укласти угоду на реструктуризацію боргу.

 

2. Узгодити дату встановлення лічильника(ів), особисто звернувшись до надавача послуги.

 

3. Оплатити  вартість лічильника та роботи зі встановлення та пломбування лічильника(ів) в касі підприємства.

4. Майстер в узгоджений час прийде і виконає роботи зі встановлення та пломбування лічильника(ів)

 

1.З’ясувати заборгованість. При умові наявності заборгованості за спожиті послуги необхідно погасити її або укласти угоду на реструктуризацію боргу.

 

 

2. Встановити лічильник(и), скориставшись послугами спеціалізованої організації, яка має ліцензію на право виконання таких робіт (оплатити придбання та роботи з встановлення).

3. Записатися на пломбування лічильника(ів), звернувшись до надавача послуги.

4. Оплатити роботи з пломбування лічильника(ів) звернувшись до надавача послуги (деякі п-ва за ці роботи кошти не беруть).

5. Контролер в узгоджений час прийде і виконає роботи з пломбування лічильника(ів) (за умови надання довідки спеціалізованої організації про виконання робіт з встановлення лічильника(ів) та копії ліцензії на право встановлення лічильників).


 

Підсумком цих робіт буде „Акт про введенння в експлуатацію приладу обліку води"(у двох примірниках)

Для того, аби нарахування за спожиті послуги здійснювалося за показами лічильника, його треба обов'язково зареєструвати (взяти на облік) у абонентському відділі надавача послуги.

Відправити
Друкувати
123...323334
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...