ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГАМКУ рекомендує тепловикам вжити заходи для зниження нарахувань за тепло та гарячу воду

АМКУ рекомендує тепловикам вжити заходи для зниження нарахувань за тепло та гарячу воду

Антимонопольний комітет України рекомендував тепловим підприємствам, згідно зі списком, знизити нарахування для споживачів за опалення та гарячу воду.
Антимонопольний комітет України рекомендував тепловим підприємствам, згідно зі списком, знизити нарахування для споживачів за опалення та гарячу воду, про це повідомила пресслужба АМКУ.
 
“Хто отримав рекомендації? Теплопостачальні компанії, органи місцевого самоврядування. Що повинні зробити? Вжити заходи щодо: зміни розміру нарахувань за опалення і гарячу воду протягом опалювального періоду 2019/2020 року, у зв’язку зі зменшенням ціни на природний газ; забезпечення своєчасного інформування споживачів про здійснені заходи щодо зміни розміру нарахувань за опалення і гарячу воду; здійснення в повному обсязі перерахунків усім категоріям споживачів за ненадані, надані не в повному обсязі та/або невідповідної якості послуги, враховуючи умови аномально теплої зими”, — сказано у повідомленні.
 
Підставою до зниження є зменшення ціни на газ.
 
“Підстава для зниження нарахувань є зниження на понад 20 % ціни на природний газ, що є основною складовою собівартості теплової енергії. Коли? Щомісяця, починаючи з січня 2020 року і до закінчення опалювального періоду”, — сказано у повідомленні.
 
До списку потрапили усі підприємства без розбору, навіть ті хто вже провів перерахунок.
 
Так, комунальне підприємство ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» вже провело зміни розміру нарахувань у бік зменшення за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого гарячого водопостачання за грудень 2019 року.
 
Також,  у Львові за спожите у грудні тепло та гарячу воду платитимуть менше. Рішення про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води було прийнято на засіданні виконавчого комітету. 
 
З повним списком підприємств можна ознайомитись тут
 
Коментарі (0)