ГоловнаНовини ЖКГНадзвичайні подіїАртобстріли Донецька знищили десяток будинків

Артобстріли Донецька знищили десяток будинків

Артобстріли продовжують руйнувати інфраструктуру Донецька. За добу снарядами було пошкоджено близько десятка приватних будинків в одному з районів міста.

У Донецьку протягом всього дня 11 жовтня не припинялися обстріли Куйбишевського району. В результаті попадання снарядів там знищені приватні житлові будинки. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі Донецької міської ради.

Артобстріли зруйнували будинки: №69 по вулиці Рабфаковська, 178 по вулиці Стратонавтів, 1 по вулиці Морозова, 14 по вулиці Двінській, 49 по вулиці Автострадній. 
 
Крім того снарядами зруйновані будинки за такими адресами: пер. Вільний 72, вул. Арсенальна 29, вул. Червонопартизанська 19 і 21, вул. Двинська 19, вул. Стратонавтів 37, вул. Туманяна 23А, а також гараж у дворі будинку №2 по вулиці Румунської.
 
У зв'язку з бойовими діями 11 жовтня в Донецьку загинуло 4 мирних жителя і постраждало 11 осіб.
 
Станом на 9:30 у місті неспокійно. Жителі повідомляють про те, що в багатьох районах, починаючи з 8 ранку, періодично чутні серії залпів з важких знарядь. 
 
Громадський транспорт і комунальні служби в Донецьку працюють без збоїв. 
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», Арсеній Яценюк розповів про втрати бюджету внаслідок неоголошеної війни на Донбасі. Крім того, Прем'єр назвав суму заборгованості Луганської та Донецької областей за електроенергію і газ.

Реклама: Ви полюбляєте читати новини України? На сайті ipress.ua ви зможете прочитати тількі актуальні новини. Заходьте на сайт!

 
Коментарі (0)