ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняБойовики «відрізали» міста Донеччини від водопостачання

Бойовики «відрізали» міста Донеччини від водопостачання

Десять міст Донецької області залишились централізованого водопостачання. Це зумовлено артилерійським вогнем з боку бойовиків, які призвели до знеструмлення 2 станцій.

У Донецькій області без водопостачання залишилось 10 міст регіону. Причиною цього є зупинка каналу Сіверський Донець-Донбас. Через обстріли терористів, знеструмлені станції третього підйому каналу 3 і 3А, Майорська та Приканальна. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі підприємства «Вода Донбасу».

Так, припинено відбір води на насосну станцію другого підйому Південнодонбаського водопроводу, яка була запущена 11 лютого після відновлення електропостачання.

Наразі без води залишаються міста Волноваха, Докучаєвськ, Вугледар, Красноармійськ, Димитров, Селідово, Горняк, Українськ, Новогродівка та Білицьке.

Зауважимо, що канал Сіверський Донець-Донбас - єдина водна артерія регіону, за час бойових дій піддавався численним обстрілу і руйнувань.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, об'єкти системи водопостачання Донецької області продовжують зазнавати руйнування в результаті обстрілу. Без світла залишилася частина Горлівської і Верхньокальміуської фільтрувальних станцій.

 
Коментарі (0)