ГоловнаКоментаріПодіїД.Шмигаль:"Уряд проведе підвищення пенсій вже з 1 березня"

Д.Шмигаль:"Уряд проведе підвищення пенсій вже з 1 березня"

Сьогодні, 1 березня, відбудеться підвищення пенсій на 11%, про це заявив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль. За його словами, така індексація - це обов'язок уряду перед українськими пенсіонерами.
Сьогодні, 1 березня, відбудеться підвищення пенсій на 11%. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів 24 лютого. За його словами, така індексація — це обов’язок Уряду перед українськими пенсіонерами.
 
«Ми розуміємо, що в час коронакризи особливо важливо підтримати найбільш вразливі верстви населення. Саме тому Уряд знайшов відповідні механізми та кошти, аби провести підвищення пенсій вже з 1 березня», — підкреслив Денис Шмигаль.
 
Крім того, як зауважив Прем’єр-міністр, Уряд подав до Верховної Ради законопроект, який пропонує закріпити щорічну дату індексації 1 березня. 
 
«Ми хочемо, аби пенсії нарешті індексувалися автоматично.  Так само як ми зараз реалізовуємо ініціативу, за якою пенсії будуть призначатися автоматично, без додаткових звернень. Також у запропонованому нами законопроекті ми пропонуємо, аби  індексація пенсій з 1 березня здійснювалася всім без винятку категоріям пенсіонерів, включаючи і науковців, і військовослужбовців», — відзначив очільник Уряду.
 

Минулого року Уряд вперше встановив щомісячні доплати до пенсії у розмірі 500 гривень для людей віком від 80 років. А також наголосив, що вже цього року додаткові доплати отримають і люди старше 75 років. 

 
Коментарі (0)