ГоловнаНовини ЖКГПодіїГройсман обіцяє піти у відставку, якщо пенсійна реформа провалиться

ІНФОГРАФІКА:

Весняне зростання пенсій та комуналки. Що швидше?


Доля комуналки в пенсії


Порівняння комунальних тарифів: Україна і США


Наскільки зросте ціна на електроенергію для населення з 1 березня 2017р


Головні досягнення уряду-2016


Як зростання «мінімалки» до 3200 грн вплине на пересічних українців


Норми споживання природного газу


Скільки заплатимо за житло після 1-го липня 2016р.


 

Як виростуть тарифи на ЖКП після подорожчання газу


Тарифи та соцстандарти діючі з 1 травня 2016р


Хто відповідає за якість електропостачання?
Управління багатоквартирним будинком


 
Які лампочки економніші


 
Нові рахунки за газВидобуток сланцевого газу

 
Баланс газу в українських ПСГВартість опалювального сезону 2015-2016


 

Loading...

Гройсман обіцяє піти у відставку, якщо пенсійна реформа провалиться

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман сподівається підвищити пенсії з першого жовтня 2017 року, звичайно якщо парламент підтримає пенсійну реформу
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман сподівається підвищити пенсії з першого жовтня 2017 року, звичайно якщо парламент підтримає пенсійну реформу.
 
"Ми розробили і в травні внесемо до Верховної Ради України цю реформу пенсійної системи. Ми хочемо, щоб вона була справедливою. Ми знайшли, ми багато місяців працювали над формулою, щоб забезпечити вже з першого жовтня підвищення 5 млн. 600 тисячам пенсіонерам пенсій від 200 до тисячі гривень. Це досить суттєве підвищення пенсій, і це підвищення буде на постійній основі", – заявив Гройсман в ефірі телеканалу ICTV вчора.
 
Прем'єр-міністр вірить, що український парламент проголосує за пенсійну реформу. "Тут дуже важливо отримати підтримку українського парламенту. І ми будемо розраховувати на те, що ми спільно з коаліцією, з президентом цю реформу проведемо, а я беру на себе зобов'язання – я реалізую цю реформу", – сказав Володимир Гройсман.
 
Він також повідомив, що ця реформа передбачає скасування оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів.
 
За словами прем'єр-міністра, пенсійний вік підвищуватися не буде. "Ми не допустимо і категорично... виступаємо проти підвищення пенсійного віку", – підкреслив Гройсман.
 
За його словами, уряд знайшов формулу, яка дозволить без підвищення пенсійного віку звести до мінімуму дефіцит Пенсійного Фонду, який сьогодні становить близько 140 млрд. грн. "І ми за сім років зможемо або зменшити цей дефіцит, або довести його до нуля", – підкреслив глава уряду.
 
Гройсман гарантує, що пенсійна реформа в Україні буде проведена.

"Після того, як парламент прийме це рішення, я готовий нести повну політичну відповідальність, аж до відставки і я гарантую, що ми проведемо цю реформу", – зробив заяву Володимир Гройсман. 

 
Коментарі (1)
Коля
15 Травня 2017 p. 21:15
Від початку незалежності в Україні впроваджуються ті чи інші реформи. Загальним результатом усіх реформ є постійне знецінення національних грошей, виникнення та неухильне зростання зовнішнього боргу, втрата виробничого потенціалу (замість власного промислового виробництва -- продажа за кордон сировини і купівля імпортних готових товарів) , втрата територій, а з ними і ресурсів; збідніння пересічної маси населення внаслідок узаконених шахраювань привладних спритників. -------------------------------------Думаю, що усі наступні реформи, як би їх надійно не наряджали, будуть мати той самий результат.
Loading...

загрузка...
 
Loading...