ГоловнаКоментаріВодопостачанняГ.Зубко:«Відмова постачання хлору за контрактом, це шантаж водопостачальних підприємств»

Г.Зубко:«Відмова постачання хлору за контрактом, це шантаж водопостачальних підприємств»

Відмова поставки хлору за контрактом сприймається як шантаж водопостачальних підприємств та вплив на критичну інфраструктуру. За останній рік АТ «Дніпроазот» підвищив ціну на хлор на 300% для водоканалів, контракт має бути виконаний.
У відповідь на заяву АТ «Дніпроазот» про припинення поставок рідкого хлору водоканалам України для знезараження питної води, міністр Генадій Зубко наголосив, що питання вартості газу не є форс-мажором для припинення поставок і виконання господарюючим суб’єктом контракту про поставки хлору. 
 
Відмова поставки хлору за контрактом сприймається як шантаж водопостачальних підприємств та вплив на критичну інфраструктуру. Особливо в умовах коли за останній рік АТ «Дніпроазот» підвищив ціну на хлор на 300% для водоканалів, контракт має бути виконаний. 
 
Це написав на своїй сторінці у FB Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, повідомляє прес-служба Мінрегіону.
 
«Невиконання прямих договірних обов’язків тягне адміністративну відповідальність, а коли це несе вплив на критичну інфраструктуру забезпечення життєдіяльності — кримінальну. В складі структури тарифу на підготовку води хлор є незначною — 1% — але важливою складовою. Підприємства водопостачання переходять на гіпохлорит натрію замість хлору, але на це потрібен час. Ми направили інформацію до Антимонопольного комітету України щодо ситуації навколо монопольного становища АТ «Дніпроазот» і впливу на ринок хлору. А також Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Мінрегіон, Державна фіскальна служба України та Міністерство інфраструктури України мають відпрацювати переговорні процедури та логістику щодо альтернативних поставок хлору з іншими виробниками, вартість продукції яких є нижчою за ціну продукції АТ «Дніпроазот», — наголосив Геннадій Зубко.
 
Коментарі (0)