ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГХарків за 6,7 млн грн підтримає ОСББ

Харків за 6,7 млн грн підтримає ОСББ

На капітальний ремонт житлових будинків, де створено ЖБК, ЖК або ОСББ, виділять 2, 984,4 млн грн, на поточний ремонт – 1, 700,1 млн грн.

6 млн 694,6 тис. грн виділять у 2012 році з міського бюджету на реалізацію Програми підтримки житлово-будівельних кооперативів, житлових кооперативів та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Про це на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Харківської міської ради повідомив заступник директора Департаменту житлового господарства Олександр Лемента.


Про це «У.К.» повідомили у прес-службі Харківської міськради.

Він уточнив, що на капітальний ремонт житлових будинків, де створено ЖБК, ЖК або ОСББ, виділять 2, 984,4 млн грн, на поточний ремонт – 1, 700,1 млн грн.

Крім того, профінансують технічне обслуговування ліфтового господарства та встановлення систем диспетчеризації, юридичні консультації для створення та функціонування ОСББ, проведення рекламно-інформаційної кампанії, установлення дитячих ігрових майданчиків біля будинків ОСББ та придбання лавок, урн, контейнерів для сміття.
 
Анна Недогибченко

 
Коментарі (0)