ГоловнаПублікаціїБудівництвоЯк боротись з надмірним шумом на будівельних майданчиках?

Як боротись з надмірним шумом на будівельних майданчиках?

Як боротись з надмірним шумом на будівельних майданчиках і куди звертатись мешканцям прилеглих будинків пояснили у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ
Як боротись з надмірним шумом на будівельних майданчиках і куди звертатись мешканцям прилеглих будинків пояснили у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.
 
Право на тишу гарантується кожному громадянину згідно ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення». Ці права закріплено й у правилах благоустрою міст, де прописано часові проміжки та дні, коли не можна порушувати тишу, та відповідальність за порушення. 
 
У нічний час (з 22.00 до 8.00) забороняється співати, кричати, вмикати музику чи здійснювати іншу діяльність в житлових приміщеннях, у дворах жилих районів, в парках та інших громадських місцях, що спричиняє надмірний шум та може заважати оточуючим. З 21.00 до 8.00 у робочі дні та в будь-який час протягом вихідного чи святкового дня заборонено проводити ремонт без погодження з мешканцями прилеглих будинків, житлових приміщень. 
 
Рівень допустимої гучності визначено Державними санітарними нормами допустимих рівнів шуму в приміщеннях житлових та громадських будинків і на території житлової забудови.
 
Інстанції або служби, куди можна звернутися для вирішення питання із постійним шумом на будівельному майданчику:
  • Виклик місцевої поліції.
  • Звернення до місцевої державної адміністрації (стосується Києва) або до органу місцевого самоврядування.
  • Звернення до Держспоживслужби.
  • Звернення до контакт-центру міста.  

Плануєте зайнятися фітнесом? Чи почати бігати? В будь-якому випадку вам знадобиться зручний та комфортний одяг. Інтернет-магазин Strunka пропонує вам великий вибір одягу о для активного спорту.

 
Коментарі (0)