ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоКабмін має 250 млн грн на завершення будівництва мосту через Дніпро у Запоріжжі

Кабмін має 250 млн грн на завершення будівництва мосту через Дніпро у Запоріжжі

Кабінет Міністрів України за дорученням Прем’єр-міністра Володимира Гройсман передбачив 250 млн грн на завершення будівництва мосту через Дніпро у Запоріжжі, розпочате ще 2011 року
Кабінет Міністрів України за дорученням Прем’єр-міністра Володимира Гройсман передбачив 250 млн грн на завершення будівництва мосту через Дніпро у Запоріжжі, розпочате ще 2011 року, і готовий збільшити фінансування робіт, загальний бюджет яких спільно з ресурсом місцевої влади становить вже 350 млн грн. Про це сказав Глава Уряду вчора журналістам у Запоріжжі. 
 
Він нагадав, що минулої осені вже інспектував будівництво мосту, і відзначав, що тривалість робіт – неприйнятна. До того ж, за словами Глави Уряду, були питання до місцевого Автодору щодо використання виділених коштів.
 
"У бюджеті цього року окремим рядком, як ми і обіцяли, визначили 250 млн грн на добудову цього мосту. Крім того, 100 млн, як і обіцяла, виділила місцева влада. Фактично, у доступі є 350 мільйонів - це хороший внесок для продовження будівництва, - сказав Глава Уряду. - Гроші є. Моя вимога єдина - не зупиняти роботи, продовжувати будівництво і робити це абсолютно відкрито і прозоро".

Оформлення кредиту вимагає від клієнта наявність певних документів. Як бути, якщо немає можливості їх надання. Вашій увазі представлений кредит готівкою без довідки про доходи . Більш детально ознайомитися з інформацією можна на сайті https://globalcredit.ua.

 
Коментарі (0)