ГоловнаНовини ЖКГПодіїКабмін на 200 млн грн компенсує житло сімей загиблих учасників бойових дій

Кабмін на 200 млн грн компенсує житло сімей загиблих учасників бойових дій

Кабмін затвердив розподіл субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за житло для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав
На вчорашньому засіданні уряду затверджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за житло для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав, повідомляє прес-служба Кабміну.
 
Крім сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав, грошову компенсацію отримають особи з інвалідністю І-ІІ групи, визначені Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих державах, на загальну суму 200,0 млн гривень.
 
Прийняття розпорядження Кабінету Міністрів України повинно дати змогу виплатити грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення 189 особам.
 

Реалізація цього розпорядження після його погодження з Комітетом Верховної Ради з питань бюджету сприятиме покращенню соціального захисту вищезазначених категорій населення. 

 
Коментарі (0)