ГоловнаНовини ЖКГПодіїКабмін прийняв постанову щодо створення Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів

Кабмін прийняв постанову щодо створення Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів

Кабінет міністрів прийняв постанову щодо створення Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, а також перейменування Міністерства енергетики та захисту довкілля України на Міністерство енергетики України
Кабінет міністрів прийняв постанову щодо створення Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, а також перейменування Міністерства енергетики та захисту довкілля України на Міністерство енергетики України, про це написав на своїй сторінці у Фейсбук представник Уряду у Верховній Раді Василь Мокан.
 
"Будуть створені два окремих міністерства. Обидва міністерства є правонаступниками прав та обов'язків Міністерства енергетики та захисту довкілля у відповідних сферах", - зазначив Мокан.
 
Забезпечення діяльності Міністерства енергетики та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів здійснюється в межах видатків, передбачених на забезпечення діяльності Міністерства енергетики та захисту довкілля у відповідних сферах у поточному році.
 
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що наразі для уряду критично важливо забезпечити діяльність Міністерства енергетики для подолання кризи в енергетичній сфері.
 
"Екологія зараз працює. Буде призначений виконуючий обов'язки міністра, будемо обговорювати та пришвидшувати цю процедуру", - сказав прем'єр.
 

Проект постанови під час засідання уряду презентувала в.о. міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець. За її словами, інституційна спроможність Міністерства енергетики та захисту довкілля унеможливлює належний рівень формування та реалізації державної політики у сферах енергетики та захисту довкілля, а також спричинює конфлікт інтересів у двох сферах. 

 
Коментарі (0)