ГоловнаНовини ЖКГЕнергозбереженняКиїв зекономив 1,5 млн грн завдяки термомодернізації бюджетних закладів

Київ зекономив 1,5 млн грн завдяки термомодернізації бюджетних закладів

У 2017 році в столиці провели термомодернізацію 11 закладів бюджетної сфери.

У 2017 році в столиці провели термомодернізацію 11 закладів бюджетної сфери.

У 2017 році в Києві проведена термомодернізація будівель на 11 об'єктах закладів бюджетної сфери.

Про це повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на Департамент житлово-комунальної інфраструктури.

«Термомодернізація будівель включає в себе комплекс енергоефективних заходів, які значно скорочують енергоспоживання – починаючи від проведення енергоаудиту, встановлення енергоефективного та регулюючого обладнання і до утеплення зовнішніх стін. Це великий обсяг робіт, і ми вважаємо, що виконані минулого року роботи з термомодернізації 11 закладів є хорошим результатом», – зазначив Дмитро Науменко.

Також він повідомив, що загалом у 2017 році Департаментом житлово-комунальної інфраструктури разом із підпорядкованими комунальними підприємствами здійснено багато важливих енергоефективних заходів у закладах бюджетної сфери. Зокрема проведені енергетичні обстеження 550 установ, також проводився аналіз та облік енергоспоживання в комплексі з відновленням модульних індивідуальних теплових пунктів тощо.

«Важливим досягненням вважаю те, що нам вдалось першими в Україні  впровадити систему дистанційного керування тепловим режимом шкіл та садочків. Така система вже встановлена на 400 об’єктах, вона дозволяє здійснювати аналіз дотримання лімітів енергоспоживання, комплексний аналіз усіх видів енергоносіїв, дистанційний моніторинг роботи енергетичного устаткування, віддалене керування обладнанням, що дає можливість досягти додаткової економії близько 10%. Нагадаю, що лише за період зимових канікул 2017-2018 років завдяки цій системі нам вдалось досягти загального обсягу економії теплової енергії 903 Гкал, що дорівнює 1,5 млн грн», – наголосив Дмитро Науменко.

Разом із тим, він зазначив, що результати, яких вдалось досягти у цьому напрямі у 2017 році є суттєвими і вже економічно відчутні, проте в поточному році місто прагне покращити показники. Послідовне впровадження енергоефективних заходів та ресурсозберігаючих технологій, як у житловій, так і в бюджетній сферах визначено одним із пріоритетних завдань на 2018 рік.

 

 
Коментарі (0)