ГоловнаНовини ЖКГАналітика КМДА допомагає мешканцям столиці сплачувати ЖКП через Інтернет

КМДА допомагає мешканцям столиці сплачувати ЖКП через Інтернет

Сплачувати комунальні послуги відтепер можна через мережу Інтернет. Про це у прямому ефірі програми «У центрі уваги», що на телеканалі «Київ», розповів директор комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр» Станіслав Каплуненко, інформує п

Сплачувати комунальні послуги відтепер можна через мережу Інтернет. Про це у прямому ефірі програми «У центрі уваги», що на телеканалі «Київ», розповів директор комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр» Станіслав Каплуненко, інформує прес-служба КМДА.

«Ми активно працюємо із системою portmone.com.ua. Тому, якщо у споживача є можливість сплатити комунальні послуги через Інтернет, можна зробити це через зазначену систему незалежно від того, де знаходиться платник», – зазначив Станіслав Каплуненко.

За його словами, новий порядок оплати комунальних послуг вимагає перебудови не тільки профільного підприємства, а й банківських установ.

«Якщо раніше платежі поступали упродовж місяця, то відтепер вони сконцентровані у період з 5 до 20 числа. У зв'язку з цим ми звернулися до банків, щоб вони організували у ці дні додаткові робочі місця для того, щоб уникнути черги та прискорити процес обробки і прийому платежів», – сказав С.Каплуненко.

Також він наголосив, що оплачувати комунальні послуги можна через платіжні термінали.

«На сайті КМДА є розділ «Ваш будинок», там можна знайти перелік банків і терміналів, які приймають електронні платежі без комісії. Причому, платити можна і в Київській області, і в інших регіонах. Єдиний нюанс, що термінали не видають здачу, але переплата лягає на особовий рахунок споживача», – додав директор комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр».

 
Коментарі (0)