Дорожники продовжують працювати у посиленому режимі, адже саме час прибирати талий сніг. У більшості випадків дорожникам доводиться вручну прокопувати канави для відтоку води, та робота йде за планом і без перебоїв. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Державного агентства автомобільних доріг України.
Також тривають роботи по обробці дорожнього покриття протиожеледними сумішами на тих ділянках, де час від часу утворюється ожеледиця. Крім того, йде підготовка до ямкового ремонту із застосуванням новітніх технологій та холодного асфальтобетону.
З початку року вже відремонтовані дороги на площі 7,9 тис. кв. м, що складає 156 км протяжністю. На автодорогах державного значення зафіксовано близько 16,5 тис. кв. м ямковості, на дорогах місцевого значення – понад 25 тис. кв. м. На сьогодні в наявності автодорівці мають 250 тонн холодної асфальтобетонної суміші та 550 тонн інших сумішей.
Нагадаємо, обсяги нової ямковості, поява якої неминуча через низьку температуру повітря та підвищену вологість взимку, цьогоріч має бути меншою ніж у минулому році. Таку думку висловили в Управлінні інноваційного розвитку Державного агентства автомобільних доріг.