ГоловнаНовини ЖКГАналітика Львів: боржників по ЖКП відключають від водопостачання, а деяких – виселяють із квартир

Львів: боржників по ЖКП відключають від водопостачання, а деяких – виселяють із квартир

Борги львів'ян за гаряче водопостачання та інші види послуг сягнули більше 300 млн грн. Міська рада звернулася до всіх боржників з проханням вчасно сплачувати комунальні платежі. Паралельно в місті розпочалась кампанія з відімкнення мешканців окремих будинків від послуг гарячого водопостачання через

Борги львів'ян за гаряче водопостачання та інші види послуг сягнули більше 300 млн грн. Міська рада звернулася до всіх боржників з проханням вчасно сплачувати комунальні платежі. Паралельно в місті розпочалась кампанія з відімкнення мешканців окремих будинків від послуг гарячого водопостачання через значні борги.

Про це ІА «Україна комунальна» повідомили у прес-службі ЛМР.

«Заборгованість львів'ян за послуги теплопостачання та підігрів води сягає майже 200 млн гривень, за послуги водопостачання – 100 млн гривень, за квартплату – 9,5 млн гривень», - розповів начальник управління житлового господарства міськради Юрій Голець.

«Ці борги не дають можливості нашим комунальним підприємствам в повному обсязі надавати комунальні послуги. З цього тижня почалась кампанія з відімкнення мешканців від гарячого водопостачання. На сьогодні відключеними є 148 будинків», - додав він.

Окрім цього досить дієвим виявився метод реалізації майна мешканців, які заборгували комунальним підприємствам значні суми.

«Керівники ЛКП та керівники районів підходять індивідуально до кожної квартири. Якщо стає зрозуміло, що мешканці, які мають борги, дійсно не можуть заплатити – долучається соціальна служба. Але коли ми знаємо про те, що за зачиненими броньованими дверима живе добре забезпечена сім'я, яка не сплачує за комунальні послуги, ми будемо використовувати ті зміни до законодавства, які вступили в дію 9 березня цього року, а саме – розширення повноважень виконавчої служби, яка тепер може виставляти на аукціон квартири мешканців та реалізовувати їх за борги. Ефект від такого рішення у випадку з квартирою на вулиці Городоцькій, 319, був достатньо вдалим, людина сплатила 10 тис. грн. Здебільшого великі борги за комунальні послуги мають забезпечені мешканці», - наголосив Юрій Голець.

За його словами, працівники комунальних служб зацікавлені в тому, щоб мешканці отримували послуги і сплачували за них. «Левова частка львів'ян кожного місяця сплачує за комунальні послуги, а щодо тих містян, які ще не зрозуміли важливість своєчасної оплати за комунальні послуги, будуть застосовуватись заходи з реалізації майна», - додав Юрій Голець.

 
Коментарі (0)