ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаМіненерго: Якщо відключають електроенергію - не через дефіцит

Міненерго: Якщо відключають електроенергію - не через дефіцит

Причина відсутності в домівках українців електропостачання є проведення планових та аварійних ремонтів оператором систем розподілення.
Причина відсутності в домівках українців електропостачання є проведення планових та аварійних ремонтів оператором систем розподілення. Про це під час брифінгу заявив міністр енергетики України Герман Галущенко, повідомила пресслужба міністерства.
 
“Жоден будинок, квартира, громада, район чи місто — вони не будуть відключатись через нестачу електроенергії. Держава виконує свої зобов’язання щодо сталого постачання електроенергії. Єдина причина відсутності електропостачання є проведення планових та аварійних ремонтів оператором систем розподілення, зокрема, у Київській області”, — заявив Герман Галущенко.
 
Зі слів міністра, такі оператори є приватними, і на них все одно покладено обов’язок забезпечувати безперебійне постачання електроенергії.
 
Він наголосив, що держава, з його слів, не має дефіциту електроенергії, відповідно “це не може бути підставою не постачати електроенергію у домівки”.
 
“Ми вважаємо неприпустимим проведення ремонтних робіт з відключенням від енергопостачання в опалювальний період, тим паче без надання альтернативного живлення користувачам”, — додав він.
 

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що через дефіцит вугілля для теплових електростанцій, доводиться компенсовувати нестачу енергії за допомогою АЕС. Наразі в країні працює 14 атомних енергоблоків і 15 наявних. Та якщо від постійного навантаження вони почнуть виходити з ладу, віялових відключень світла не уникнути, заявляє Антон Зоркін, керівник енергетичного напрямку аналітичного центру BRDO. 

 
Коментарі (0)