ГоловнаНовини ЖКГПодіїМінрегіон: Об'єднані громади освоїли 95% субвенції на розвиток інфраструктури своїх територій

Мінрегіон: Об'єднані громади освоїли 95% субвенції на розвиток інфраструктури своїх територій

Об’єднані територіальні громади довели свою спроможність вирішувати самостійно питання місцевого значення і свою здатність нести відповідальність за прийняті рішення. Про це сказав Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-к
Об’єднані територіальні громади довели свою спроможність вирішувати самостійно питання місцевого значення і свою здатність нести відповідальність за прийняті рішення. Про це сказав Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода, коментуючи журналістам результати використання громадами коштів субвенції, які держава виділила їм в 2016 році на розвиток інфраструктури.
 
«Ми отримали попередні дані з Держказначейства, які свідчать, що з одного мільярда гривень, виділених державою коштів субвенції на розвиток інфраструктури громад, 95% цих коштів вони вклали у оновлення та будівництво доріг, будівель шкіл, дитячих садків, медичних закладів, у будівництво центрів надання адмінпослуг, спортивних споруд, освітлення вулиць, придбання спеціалізованої техніки для комунальних потреб тощо. Все це – розвиток територій громад і створення якісніших умов життєдіяльності для кожного їх мешканця, підвищення якості послуг. Хоча скептики не вірили, що громади впораються з реалізацією проектів та освоєнням виділених коштів на ці проекти, не маючи відповідного досвіду. А вони впоралися і довели, що здатні самостійно господарювати на своїх територіях без вказівок з району чи області. То ж реформа місцевого самоврядування за принципом децентралізації і повноважень, і ресурсів є дієвою», - сказав Перший заступник Міністра.
 
Разом з тим висловлено занепокоєння, що у Дніпропетровській області із передбачених бюджетним розписом 102 086,7 тис. грн субвенції, станом на 1 січня 2017 року касові видатки становили 85 812 тис. грн, або 84%: близько 3 млн грн не освоїла Вербківська громада,  близько 2 млн грн - Грушівська громада, Нивотрудівська громада не освоїла близько 1,5 млн грн, Новоолександрівська – близько 6 млн грн.
 
На Хмельниччині, де в цілому освоєно 94% коштів субвенції на розвиток інфраструктури громад, Гвардійська громада не освоїла близько 2,5 млн грн, а Маківська – близько 4,5 млн грн.

Полтавщина із передбачених бюджетним розписом 56 974,2 тис. грн, освоїла  трохи більше 50 млн грн, або 88%. В цьому регіоні Глобинська громада не освоїла близько 4,5 млн грн, Шишацька – близько 1,4 млн грн. 

Вишиванка - це вишита сорочка відповідно до встановлених традицій. Кожен вишитий малюнок носить в собі значення. Вашій увазі представлена заготовка вишиванки , яка спростить сам процес. Більш детально на сайті https://svitrukodilia.com.

 
Коментарі (0)