ГоловнаНовини ЖКГПодіїМінрегіону змінили голову

Мінрегіону змінили голову

Верховна Рада обрала нового Віце-Прем’єра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. Ним став перший заступник глави Адміністрації Президента Геннадій Зубко.

Новим керівником Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ та за сумісництвом Віце-прем’єром став Геннадій Зубко. Його кандидатуру підтримали народні обранці.

До очолення Мінрегіону  пан Зубко був першим заступником глави Адміністрації Президента Бориса Ложкіна. Ще раніше пан Зубко був однопартійцем Прем’єра Арсенія Яценюка у «Фронті Змін». З 2010 по 2012 він очолював фракцію в Житомирській обласній раді. 
 
Попередником Геннадія Зубка на пості очільника Мінрегіону був Володимир Гройсман, якого 27 листопада парламентарі обрали головою Верховної Ради. Народні обранці переконані, що таке призначення сприятиме розвитку України у європейському напрямку.
 
Коментарі (1)
Sergiy1
03 Грудня 2014 p. 08:42
Короля то світа робить! Для того щоб король був не голий, йому необхідно дійсно під своїм управлінням згуртувати залишки досвідчених фахівців в ЖКГ, як мають напрацювання із зрозумілих реформ, а не прожекти.. Отже тих, які дружать з власною головою і мають власну думку та користуються авторитетом в цій галузі.З будівництвом і без нього розберуться. А реформи самоврядування нерозривно повязані з реформами ЖКГ.