ГоловнаПублікаціїПодіїМісцева влада та ЖКГ – онлайн-трансляція

Місцева влада та ЖКГ – онлайн-трансляція

Сьогодні Громадська спілка «Асоціація управителів житла» спільно з «У.К.» проведуть семінар-дискусію про роль органів місцевого самоврядування у діяльності ЖКГ.

Громадська спілка «Асоціація управителів житла», вивчаючи досвід різних міст України у сфері реформування та розвитку житлового господарства, з серпня 2014 року започатковує проведення серії семінарів-практикумів.

Сьогодні о 14.30 розпочнеться перший семінар-практикум на тему «Роль органів місцевого самоврядування в реформуванні та розвитку житлового господарства». Захід проходить у місті Кривий Ріг. Захід проводиться за співпраці з виконавчим комітетом Криворізької міської ради та особистої підтримки міського голови міста Кривий Ріг Юрія Вілкула, а також за сприяння Фонду розвитку та інновацій ЖКГ. Інформаційним партнером заходу є ІА «Україна Комунальна». На порталі «У.К.» розпочнеться онлайн-трансляція семінару, у коментарях під відео можна залишати коментарі та запитання.

Під час семінару-практикуму передбачається:

- вивчення досвіду реформування житлової сфери у місті Кривому Розі;

- висвітлення ролі місцевого самоврядування в розвитку житлового господарства;

- ознайомлення з найкращими практиками діяльності ОСББ та приватних керуючих компаній.

Нагадаємо, що просвітницьку діяльність професійні управителі проводять в межах реалізації проекту «Підвищення прозорості механізму впливу споживачів на постачальників житлово-комунальних послуг». Проект об’єднав для досягнення ефективного управління галуззю декілька впливових організацій, таких як Громадська спілка «Асоціація управителів житла» разом з Київською міською організацією роботодавців житлово-комунальної галузі «Федерація роботодавців ЖКГ м. Києва», ГО «Спілка власників житла м. Києва» в партнерстві з Фондом ім. Фрідріха Еберта.

Перший захід відбувся 25 червня - Всеукраїнська конференція «Формування збалансованої системи відносин в житловій сфері за участю професійних управителів».  

 
Коментарі (0)