ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняНа програму «Питна вода України» з держбюджету у наступному році виділено 1 млрд грн

На програму «Питна вода України» з держбюджету у наступному році виділено 1 млрд грн

У межах програми планується будівництво та реконструкція водозабірних споруд, водопровідних очисних споруд, мереж водопостачання та очисних споруд водовідведення із застосуванням новітніх технологій.
Верховна Рада України ухвалила проєкт Закону про Державний бюджет України на 2022 рік. Згідно з документом, на реалізацію програми «Питна вода України» на наступний рік буде виділено 1 млрд грн. Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.
 
У межах програми планується будівництво та реконструкція водозабірних споруд, водопровідних очисних споруд, мереж водопостачання та очисних споруд водовідведення із застосуванням новітніх технологій. Окрім того, передбачено впровадження станцій доочищення питної води у системах централізованого водопостачання.
 
У листопаді 2021 року Верховна Рада ухвалила у першому читанні закон «Про загальнодержавну цільову соціальну програму «Питна вода України» на 2022-2026 роки».
 

Нагадаємо, раніше у Міністерстві розвитку громад та територій повідомляли, що ухвалення Програми «Питна вода України» дозволить реалізувати понад 1700 інфраструктурних проєктів. 

 
Коментарі (0)