ГоловнаНовини ЖКГАналітика Незабаром київські парки «окупують» скейтери

Незабаром київські парки «окупують» скейтери

Київська міська державна адміністрація спільно з районами ініціювала впровадження проекту облаштування скейт-парків у столиці. Вже незабаром такі осередки дитячого та молодіжного дозвілля планується організувати у парках ім. Пушкіна та «Нивки», що у Шевченківському районі міста. Про це

Київська міська державна адміністрація спільно з районами ініціювала впровадження проекту облаштування скейт-парків у столиці. Вже незабаром такі осередки дитячого та молодіжного дозвілля планується організувати у парках ім. Пушкіна та «Нивки», що у Шевченківському районі міста.

Про це ІА Україна Комунальна» повідомили у прес-службі КМДА.

Як зазначається в повідомленні, при виборі місця для майбутніх скейт-парків враховувалась зручність транспортного сполучення та наявність вільних земельних ділянок. Так, окрім існуючого міського транспорту (зокрема, метро), до скейт-майданчиків у парку «Нивки» можна буде дістатися наземною електричкою з виходом на станції «Рубежівська», яку за програмою розвитку транспортної інфраструктури міста планується відкрити вже восени.

Реалізація цього проекту дасть можливість молоді організовано займатися улюбленою справою, проводити змагання та залучати молодіжну аудиторію до різноманітних акцій та заходів, що пропагують здоровий спосіб життя. Облаштування скейт-парків відбуватиметься з метою активізації молодіжного фізкультурно-спортивного руху та в рамках розвитку паркової зони «Нивки».

 
Коментарі (0)