ГоловнаНовини ЖКГАналітика Інспекторів держархбудконтролю зобов'яжуть страхуватися

Інспекторів держархбудконтролю зобов'яжуть страхуватися

Інспектори Державного архітектурно-будівельного контролю підлягатимуть обов'язковому державному страхуванню. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Віктор Тихонов, нформує прес-служба урядовця. За його сл

Інспектори Державного архітектурно-будівельного контролю підлягатимуть обов'язковому державному страхуванню. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Віктор Тихонов, нформує прес-служба урядовця.

За його словами, уряд затвердив Порядок обов'язкового державного страхування посадових осіб інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю.

Віктор Тихонов пояснив, обов'язкове державне страхування посадових осіб інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету і поширюватиметься на начальників, їх заступників, начальників відділів, головних інспекторів, провідних інспекторів та інспекторів Державної архітектурно-будівельної інспекції та інспекцій держархбудконтролю АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя, районів, міст обласного підпорядкування.

Порядком визначено, що страхові платежі сплачуються Державною архітектурно-будівельною інспекцією, інспекціями державного архітектурно-будівельного контролю у АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі до 25 числа кожного місяця у розмірі 0,25 відсотка фонду оплати праці, включаючи встановлені чинним законодавством доплати та надбавки застрахованих у минулому місяці.

Проведення обов'язкового страхування здійснюється страховиком, який одержав відповідну ліцензію в Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг і визначений за погодженням зі страхувальником.

Як повідомлялося раніше, Порядок обов'язкового державного страхування посадових осіб інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю розроблений на виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

 
Коментарі (0)