ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрійОбмежувачам руху у Львові нав'яжуть стандарти

Обмежувачам руху у Львові нав'яжуть стандарти

Незабаром у Львові з'являться однотипні стовпці для обмеження паркування транспорту на тротуарах. Виконком затвердив відповідні ескізи.

Виконком Львова затвердив ескізи типового вигляду стовпців для обмеження паркування транспорту на тротуарах у місті. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Зауважимо, заходи вживаються з метою обмеження паркування транспорту на тротуарах, покращення благоустрою та туристичної привабливості міста.

«Стовпців у Львові багато, і потрібно їх впорядкувати, щоб вони були однотипні. Ми пропонуємо два варіанти: один варіант простіший, інший складніший. Перший мав би бути металевий, круглий, в діаметрі 9 см, з кулею зверху. Він може бути виготовлений з нержавійки, але це буде трохи дорожче. Взагалі ж орієнтовна вартість такого стовпця складає 125 грн. Складніший стовпець виготовляється з чавуну, можу бути при потребі вищим або нижчим», - зазначила начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, у центрі Львова зруйнували 20 стовпців, які обмежували заїзд автомобілів на тротуари.

 
Коментарі (0)