ГоловнаНовини ЖКГПодіїП. Розенко:«Ми не дозволимо переводити працівників на неповні ставки і скорочений робочий день»

П. Розенко:«Ми не дозволимо переводити працівників на неповні ставки і скорочений робочий день»

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що Уряд не допустить переведення людей на скорочений робочий день і неповні ставки та інших порушень прав працівників у зв’язку із збільшенням мінімальної зарплати.
Новини по темі
Кабінет міністрів України не дозволить, щоб підвищення мінімальної заробітної плати призвело до переведення людей на скорочений робочий день або неповні ставки. Таку заяву зробив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко в інтерв'ю Радіо Свобода.
 
За словами українського політика, уряд ретельно стежить за ситуацією в бюджетній сфері, зокрема охорони здоров'я та соціальній сфері.
 
"Ми взяли це безпосередньо під свій контроль", - підкреслив Павло Розенко.
 
Віце-прем'єр також розповів про створення під його керівництвом комісії, яка протягом трьох наступних місяців спостерігати за ситуацією у всіх областях України з метою уникнення порушення прав працівників.
 

«На сьогоднішній день створена за дорученням прем'єр-міністра України комісія, яку очолив я як віце-прем'єр-міністр України, куди увійшли всі профільні міністри, куди увійшли представники Державної інспекції з питань праці, Державної фіскальної служби. Ми будемо щотижня моніторити ситуацію в областях, особливо в перші три місяці, і будемо відстежувати буквально по кожній області ситуацію, яка складається в навчальних закладах, у системі охорони здоров'я, щоб не допустити порушення прав працівників», — сказав Павло Розенко. 

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...