ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняПідприємства нарощують борги за газ

Підприємства нарощують борги за газ

Заборгованість підприємств-боржників перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ у порівнянні з минулим тижнем збільшилась приблизно на 1%.

Станом на 10 лютого 2015 року сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» складає 16,3 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість збільшилась на 159 млн грн. (1%). Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі «Нафтогазу».

Зокрема, борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 73% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії — близько 15%, борг прямих промислових споживачів — близько 12%.
 
Найбільшим підприємством-боржником (за винятком підприємств, які знаходяться в зоні АТО) залишається ДП Криворізька теплоцентраль, борг якого складає 930 млн грн.
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», міжнародні експерти допускають можливість дефолту «Нафтогазу», якщо компанію вчасно не підтримає держава. Адже, НАК має великий операційний дефіцит.
Катерина Білоус
 
Коментарі (0)