ГоловнаПублікаціїАналітика Підсумки тижня: увертюра до енергоприватизації та дорожньо-транспортний канкан

Підсумки тижня: увертюра до енергоприватизації та дорожньо-транспортний канкан

Минулий тиждень відрізнявся від попередніх перш за все тим, що концентрація «газового» аромату в інформаційному просторі сфери ЖКГ України дещо знизилася.

Зокрема, понеділок, 21 листопада, розпочався з відгомону законотворчої діяльності парламентарів. Як відомо, Верховна Рада України 17 листопада цього року проголосувала за внесення змін до статті 6 Житлового кодексу Української РСР, щодо визначення житлової та загальної площ об'єкта житлової нерухомості з пропозиціями, які надійшли разом з вето Президента. Проголосований Закон подано на підпис Голові Верховної Ради В.Литвину. Як вдалось з'ясувати ІА «Україна Комунальна» у своїх експертів, для споживача, що користується послугами централізованого опалення, змін у вартісному виразі, виходячи із прийнятих положень, не відбудеться.

У середу, 23 листопада, активізувалася тема приватизації енергооб'єктів. Після засідання уряду голова Фонду Держмайна Олександр Рябченко заявив, що найближчим часом приватизації піддадуться п'ять енергогенеруючих компаній України. Причому приватизацію однієї з них – «Західобленерго» – планується розпочати наступного тижня. Глава ФДМУ уточнив, що до цих 5-ти компаній належать: «Західобленерго», «Київенерго», «Дніпроенерго», «Донецькобленерго» і «Закарпаттяобленерго».

П'ятниця, 25 листопада, виявилася навдивовижу насиченою столичними новинами. Що й не дивно, адже наприкінці року перед столичною владю постало завдання якомога результативніше освоїти наявні бюджетні та інвесторські кошти.

Докладніше подієва картина минулого тижня представлена до огляду тут.

 
Коментарі (0)