Екс-спікер Держдуми Росії Геннадій Селезньов запропонував випустити довгострокові 3-процентні облігації зі збору коштів на будівництво Керченського мосту, передає ТААС.
«Народ захоче взяти участь в становленні Криму та будівництві Керченського мосту», - заявив пан Селезньов на засіданні Ради непарламентстких партій при голові Держдуми.
«Громадяни Росії підтримали приєднання Криму до Росії, значить, є певна впевненість, що росіяни можуть придбавати облігації, підтримуючи тим самим свою принципову позицію», - вважає політик. Він вважає, що продумати стратегію випуску цільових довгострокових облігацій від імені держави по збору коштів на будівництво Керченського моста має уряд РФ.
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», в Криму передумали будувати міст через Керченську протоку. Натомість в Росії задумалися над прокладкою тунелю. Таку думку висловив представник Криму при президенті РФ Георгій Мурадов. Зокрема, чиновник стверджує, що будівництво моста через протоку небезпечно, оскільки в подальшому його експлуатація може бути ускладнена несприятливими погодними умовами, тому іноземні корпорації пропонують створити тунель, який вийде дешевше мосту.