ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняУ Баришівці збудують очисні споруди за 2 млн грн

У Баришівці збудують очисні споруди за 2 млн грн

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції з державного бюджету в 2018 році для здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

Кабінет Міністрів України затвердив  розподіл субвенції з державного бюджету в 2018 році для здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року № 423-р.

У тексті розпорядження повідомляється, що перелік об’єктів та заходів, які фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного на здійснення соціально-економічного розвитку окремих територій, були сформовані та затверджені відповідними місцевими держадміністраціями, виконавчими органами відповідних рад.

Згідно даного розпорядження Баришiвський район отримав 3 млн 900 тис грн державних коштів.

Зокрема зазначено, що на облаштування майданчику для скейтбордингу в Баришівці виділено 400 тис грн.

На поліпшення матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров’я первинної та вторинної ланки Баришівського району спрямовано 1 млн грн.

На 150 тис грн буде поліпшено матеріально-технічне забезпечення спортивних закладів району.

А за 2 млн 350 тис грн буде проведено будівництво каналізаційних очисних споруд в смт Баришівка, продуктивністю 2 000 м3/добу.

 

 
Коментарі (0)