ГоловнаНовини ЖКГПодії«Укрпошта» попередила, що припинить доставку пенсій, якщо уряд не встановить вищий тариф

«Укрпошта» попередила, що припинить доставку пенсій, якщо уряд не встановить вищий тариф

В «Укрпошті» заявили, що припинять доставку пенсій, якщо уряд не встановить вищий тариф, про це з посиланням на відкритий лист генерального директора компанії Ігоря Смілянського, заявила прес-служба «Укрпошти»
В «Укрпошті» заявили, що припинять доставку пенсій, якщо уряд не встановить вищий тариф, про це з посиланням на відкритий лист генерального директора компанії Ігоря Смілянського, заявила прес-служба «Укрпошти».
 
В “Укрпошті” розповіли, що чинний тариф на доставку пенсій — збитковий, том у разі, якщо до 1 вересня 2019 року уряд не встановить новий тариф, то державна компанія припинить доставку пенсій.
 
У листі вказано: “Я завчасно попереджаю Вас, міністерство соціальної політики та Пенсійний Фонд України про те, що з 1 січня 2020 року Укрпошта не буде доставляти пенсії по нинішньому збитковому тарифу”.
 
Компанія пропонує уряду затвердити підвищений тариф на доставку пенсій або винести доставку пенсій на відкритий тендер серед приватних поштових операторів.
 
Ігор Смілянський додав, що: “Це має бути на ринкових умовах, визначених у відкритому тендері, а не з регульованим тарифом чи виписаною під один банк постановою, як це було з переселенцями Донбасу”.
 

На його думку, підвищення тарифу “Укрпошти” є вагомою умовою залучення компанією іноземних інвестицій. 

 
Коментарі (0)