ГоловнаВибір редакціїПодіїУкртелеком припиняє дію таксофонів

Укртелеком припиняє дію таксофонів

Укртелеком прийняв рішення про припинення з 01.02.2020 року надання послуг фіксованого телефонного зв’язку, які надаються з таксофонів
Укртелеком ще наприкінці жовтня 2019 року вирішив припинити з лютого 2020 року надання послуг фіксованого телефонного зв’язку з таксофонів. Про це повідомляє пресслужба компанії.
 
"Укртелеком прийняв рішення про припинення з 01.02.2020 року надання послуг фіксованого телефонного зв’язку, які надаються з таксофонів", - повідомили у компанії.
 
В Укртелекомі пояснили це тим, що розвиток різних каналів комунікацій призвів до зменшення попиту на колись затребувані послуги таксофонів.
 
"Якщо, наприклад, у 2017 році щомісяця було близько 900 тисяч хвилин розмов за допомогою таксофонів, то вже у 2019 році - менше 380 тисяч хвилин. Це у рази менше, що цілком зрозуміло. Адже, зважаючи на доступність сучасних послуг (мобільний зв'язок, комунікатори, менеджери тощо), послуги таксофонії втратили соціальну значимість", - розповіли у компанії.
 

Також вказано, що сьогодні мережа налічує близько 4,8 тисяч таксофонів, практично усі вони розміщені у містах. У середньому щодня з одного таксофона відбувається лише близько 2,5 хвилин розмов. 

 
Коментарі (0)