ГоловнаКоментаріПодіїВ.Зеленський:«В Україні існують кращі у світі умови для інвестування в зелену енергетику»

В.Зеленський:«В Україні існують кращі у світі умови для інвестування в зелену енергетику»

На сьогодні в Україні існують кращі у світі умови для інвестування в зелену енергетику. Таку заяву зробив президент України Володимир Зеленський.
На сьогодні в Україні існують кращі в світі умови для інвестування в зелену енергетику. 
 
Таку заяву зробив президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками бізнесу та ділових кіл в канадському Торонто, повідомляє прес-служба Офісу президента.
 
"В Україні одні з кращих умов в світі для інвестування в зелену енергетику. Ми маємо намір їх покращувати за рахунок спрощення бюрократичних процедур і посилення захисту ваших інвестицій. Ми думаємо про майбутнє, тому зелена енергетика стане одним з ключових секторів для нашої економіки в найближчі роки" , - розповів Володимир  Зеленський.
 
Верховна Рада 25 квітня 2019 року схвалила закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії". Закон передбачає запровадження "зелених" аукціонів з 2020 року і обов'язкова участь в них інвесторів сонячних електростанцій потужністю понад 1 МВт і вітроелектростанцій потужністю понад 5 МВт.
 

За впровадження в Україні зелених аукціонів активно виступали міжнародні партнери.  

 
Коментарі (0)