ГоловнаНовини ЖКГАналітика За ЖКП в столиці найкраще платять на Печерську, а найгірше – у Святошинському районі

За ЖКП в столиці найкраще платять на Печерську, а найгірше – у Святошинському районі

Кияни стали акуратніше вносити комунальні платежі. На сьогодні столиця на першому місці по своєчасності оплати послуг ЖКГ. Серед районів столиці лідирує Печерськ, на останньому місці – Святошинський район. Про це розповів директор КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» Ст

Кияни стали акуратніше вносити комунальні платежі. На сьогодні столиця на першому місці по своєчасності оплати послуг ЖКГ. Серед районів столиці лідирує Печерськ, на останньому місці – Святошинський район.

Про це розповів директор КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» Станіслав Каплуненко в прямому ефірі програми «У центрі уваги» на телеканалі «Київ».

«Як відомо, з лютого діють нові диференційовані тарифи. Якщо раніше поточна оплата досягала 80%, тобто 20% квитанцій не оплачувалися у поточному місяці, то зараз показник оплати у поточному періоді – 92%. Ні в одному місті немає такого високого показника. Крім того, все більше киян сплачують комунальні послуги заздалегідь – з різних причин: хтось їде у відпустки або відрядження», - розповів чиновник.

За інформацією С.Каплуненка, найбільш дисципліновані платники комунальних послуг живуть на Печерську. «На другому місці, як завжди, Шевченківський район. Дуже приємно, що Подільський район у минулому році був на останньому місці, а зараз вирвався в трійку-четвірку лідерів. На останньому місці, на жаль, Святошинський район, який, попри все, вирватися з останнього місця не може», - розповів директор КП.

Джерело - Kievpress

 
Коментарі (0)