ГоловнаНовини ЖКГПодіїЗалізничники погрожують всеукраїнським страйком

Залізничники погрожують всеукраїнським страйком

Залізничники погрожують всеукраїнським страйком, якщо «Укрзалізницю» очолить некомпетентна людина, адже наразі склалася критична ситуація з керівництвом на підприємстві.

Вільна профспілка машиністів України наполягає на тому, що на посаду голови «Укрзалізниці» має бути призначений професійний працівник залізничної галузі. Про це заявив голова профспілки Семен Каріков на прес-конференції в п'ятницю, передає Інтерфакс.

Він висловив думку, що необхідно проводити конкурс, створювати певну комісію, яка визначатиме кандидата на посаду голови «Укрзалізниці».

Окрім цього, пан Каріков вважає, що представники профспілок повинні входити до складу наглядової ради майбутнього АТ «Укрзалізниця». Загалом він окреслив ситуацію в залізничній галузі як критичну і додав, що склад персоналу галузі в період з квітня поточного року скоротився на 9,5648 тис. осіб, проте керівному апараті, за його словами, скорочень майже не було.

Профспілка також звернулася до Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка з листом, у якому викладено проблеми керівництва галуззю. Автори звернення також зазначають, що профспілка проведе всеукраїнський страйк залізничників у разі призначення осіб «некомпетентних у питаннях залізничного транспорту й таких, що не мають достатнього досвіду роботи».

Водночас генеральним директором Державної адміністрації залізничного транспорту України замість звільненого Бориса Остапюка може стати колишній перший заступник Міністра інфраструктури України Олександр Малін.

Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», «Укрзалізниця» запустить швидкісний потяг Інтерсіті+. Так, швидкісний міжміський потяг курсуватиме за маршрутом Київ-Кривий Ріг-Київ. Квитки на цей поїзд уже доступні для пасажирів.

 
Коментарі (0)