ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГЗависокі комунальні тарифи можуть оминути Львів

Зависокі комунальні тарифи можуть оминути Львів

Львів буде домагатися заборони підняття комунальних тарифів. Питання буде винесено на наступному засіданні міської ради.

На наступне засідання сесії Львівської міської ради буде  винесено  ухвалу, яка унеможливить підняття тарифів на теплопостачання для мешканців міста. Про це заявив міський голова Андрій Садовий, як повідомили «Україні Комунальній» у прес-службі відомства.

«У Львові, як і у більшості міст Україні, діє двоставковий тариф на теплоенергію. До речі, у Львові він менший ніж в середньому по Україні. Не зважаючи на це, з політичної точки зору депутати вирішили цей двоставковий тариф скасувати для того, щоб розрахувати новий одноставковий. Я наклав вето на цю ухвалу. Депутати це вето подолали. На виконання цієї ухвали наші теплопостачальні підприємства розрахували новий тариф. Він виявився на 38% відсотків вищий ніж існуючий» - розповів  Андрій Садовий.

Так, за словами міського голову, на наступне засідання сесії міської ради пропонуватиметься  ухвала яка унеможливить підвищення тарифу на тепло у місті.

Нагадаємо депутати Львівської міськради на сесії 18 липня 67 голосами подолати вето міського голови на ухвалу від 27 липня про скасування двоставкового тарифу на тепло.

Як повідомляла «Україна Комунальна», при скасуванні діючого тарифу на теплопостачання, оплата за тепло в новому опалювальному сезоні може зрости на 40%.

 
Коментарі (0)