ГоловнаНовини ЖКГПодіїЗеленський зобов'язав Кабмін підвищити рівень мінімальної зарплати

Зеленський зобов'язав Кабмін підвищити рівень мінімальної зарплати

На виконання завдання Президента України Володимира Зеленського уряд визначив графік підвищення мінімальної заробітної плати в Україні
На виконання завдання Президента України Володимира Зеленського уряд визначив графік підвищення мінімальної заробітної плати в Україні. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента за результатами селекторної наради.
 
"Українці заслуговують на гідну зарплату. Знаю, це нелегко – взяти й підвищити. Однак ми й не шукали легких рішень, коли прийшли до влади", – зазначив Глава держави, даючи завдання, говориться у повідомлені. 
 
Зазначається, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр фінансів Сергій Марченко опрацювали це питання, "зробивши відповідні розрахунки".
 
"Сьогодні очільник уряду доповів про попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату. Так, з 1 вересня цього року її буде збільшено до 5 тис. грн, з 1 січня наступного року – до 6 тис. грн, а з 1 липня 2021-го – до 6,5 тис. грн", - йдеться у повідомленні.
 
Вказується, що Зеленський назвав такі кроки "цілком реалістичними".
 

"Радий, що це можливо реалізувати за рік. Добробут українців – головний показник нашої ефективності", – наголосив Президент. 

 
Коментарі (0)