11 Грудня 2018 p.
Погода
Питання та відповіді
123...161718

Які пільги має сім"я чорнобильців, що зареєстровані в квартирі, яка належить юридичній особі. Договір на комунальні послуги та утримання будинку і прибудинкової території укладено з юридичною особою.

Відповідно до ЗУ від 28.02.1991 N 796 - ХІІ  «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»  незалежно від того, чи власник Ви і Ваша родина, чи наймач квартири, Ви маєте право отримати  пільги на житлово-комунальні послуги в наступних розмірах (крім випадку, якщо Ви відноситеся до ІV категорії громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

 

Відправити
Друкувати
В 2007-у році купив квартиру за адресою вул.Героїв Космосу 1. Ще з того часу пам'ятаю дуже величезні дірки в асфальті у дворі (думав ладно, зроблять). Там з того часу жодного разу нічого й не робилося! Іноді шматками асфальту і камінням закидали. Зелену зону між 1м і 1а будинком розвалили припарковані машини (а раніше там діти гралися, зараз там замість трави-бруд). Приїжджав хтось із ЖКГ, хотіла огородити забором, щоб не паркувалися, але хтось з тих, хто паркується, дав хабар і вони не обгородили. Двір не висвітлюється, тому з за цих ям кілька разів підвертав собі ногу. Гумор в тому, що при в'їзді у двір поставили знак  «Житлова Зона» (бо 83 школа поруч) і після величезної ями, метрів через 20 поклали  «Лежачий Поліцейський» (там і так більше 2 км.час боялися не то що їздити, а й ходити). Все б нічого, так біля цього  «лежачого поліцейського» проколупнути виямку (місцеві провайдери мережа прокладали), так вона і залишилася. Пишу, просто, тому що лежу вдома з опухлою ногою, замість роботи. Як це питання вирішується? Хто відповідає за це? Що потрібно робити?
123...161718
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...