11 Грудня 2018 p.
Погода
Питання та відповіді
123...161718
У нас двір «захлинається» від автомобілів, після 18:00 припаркуватися майже нереально. У дворі є автомобілі кинуті власниками, стоять по року і займають дорогоцінні місця. Куди можна звернутися щоб їх прибрали?

Якщо перевести суть Вашого питання на юридичну мову, то такі занедбані автівки в розумінні ст. 335 Цивільного кодексу України є безхазяйним майном, тобто майном,  яке не має власника або власник якої невідомий.

Оскільки безхазяйне майно (тобто покинуті автівки) перебувають на прибудинковій території, що обслуговується відповідним виконавцем житлово-комунальних послуг (ЖЕКом, ЖБК, ОСББ) то саме на ньому лежить обов’язок звернутися до відповідних органів місцевого самоврядування з проханням звернутися до районного суду з позовною заявою про визнання рухомої речі (автівки) безхазяйною.

Після винесення такого рішення суду відповідні служби повинні евакуювати з прибудинкової території занедбане авто та утилізувати його, а МРЕВ УДАІ повинно зняти  його з державної реєстрації.

Наприклад, у Києві такі роботи повинно виконувати КП «Київтранспарксервіс», звичайно після рішення відповідного районного суду м. Києва за дорученням КМДА.

Відправити
Друкувати
В 2007-у році купив квартиру за адресою вул.Героїв Космосу 1. Ще з того часу пам'ятаю дуже величезні дірки в асфальті у дворі (думав ладно, зроблять). Там з того часу жодного разу нічого й не робилося! Іноді шматками асфальту і камінням закидали. Зелену зону між 1м і 1а будинком розвалили припарковані машини (а раніше там діти гралися, зараз там замість трави-бруд). Приїжджав хтось із ЖКГ, хотіла огородити забором, щоб не паркувалися, але хтось з тих, хто паркується, дав хабар і вони не обгородили. Двір не висвітлюється, тому з за цих ям кілька разів підвертав собі ногу. Гумор в тому, що при в'їзді у двір поставили знак  «Житлова Зона» (бо 83 школа поруч) і після величезної ями, метрів через 20 поклали  «Лежачий Поліцейський» (там і так більше 2 км.час боялися не то що їздити, а й ходити). Все б нічого, так біля цього  «лежачого поліцейського» проколупнути виямку (місцеві провайдери мережа прокладали), так вона і залишилася. Пишу, просто, тому що лежу вдома з опухлою ногою, замість роботи. Як це питання вирішується? Хто відповідає за це? Що потрібно робити?
123...161718
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...