15 Грудня 2018 p.
Погода
Питання та відповіді
123...161718

Чи дозволяється нараховувати оплату за послуги з утримання будинків і прибудинкових територій без затвердження тарифів (внесків) органами місцевого самоврядування для

ОСББ

? Який порядок формування,погодження,затвердження тарифів (внесків) для ОСББ?

Оскільки при створенні ОСББ житловий багатоквартирний будинок переходить набаланс цього ОСББ, всі жителі автоматично стають співвласниками сходових клітин, стояків, прольотів, підвалів і дахів. Тобто ремонт цих всіх об'єктів, вони зобов'язані здійснювати тепер самі, на свої гроші. На практиці або на спільному засіданні правління ОСББ приймається єдиний тариф на послуги, в який включаються дані ремонти, або за необхідністю жителі ОСББ «скидаються» і роблять ремонт в складчину.

Рівень квартплати і перелік послуг визначається самим ОСББ. Тут важливо, чи прийме ОСББ будинок на свій баланс. Якщо ні, то до платежів ЖЕКу додається ще плата на утримання ОСББ.
 
Якщо будинок буде взято на баланс ОСББ, сума в платіжці може і зменшитися. Все залежить від того, наскільки ефективно буде організовано надання послуг, зношеність будинку, кількість мешканців і можливостей для заробітку.

Відправити
Друкувати
В 2007-у році купив квартиру за адресою вул.Героїв Космосу 1. Ще з того часу пам'ятаю дуже величезні дірки в асфальті у дворі (думав ладно, зроблять). Там з того часу жодного разу нічого й не робилося! Іноді шматками асфальту і камінням закидали. Зелену зону між 1м і 1а будинком розвалили припарковані машини (а раніше там діти гралися, зараз там замість трави-бруд). Приїжджав хтось із ЖКГ, хотіла огородити забором, щоб не паркувалися, але хтось з тих, хто паркується, дав хабар і вони не обгородили. Двір не висвітлюється, тому з за цих ям кілька разів підвертав собі ногу. Гумор в тому, що при в'їзді у двір поставили знак  «Житлова Зона» (бо 83 школа поруч) і після величезної ями, метрів через 20 поклали  «Лежачий Поліцейський» (там і так більше 2 км.час боялися не то що їздити, а й ходити). Все б нічого, так біля цього  «лежачого поліцейського» проколупнути виямку (місцеві провайдери мережа прокладали), так вона і залишилася. Пишу, просто, тому що лежу вдома з опухлою ногою, замість роботи. Як це питання вирішується? Хто відповідає за це? Що потрібно робити?
123...161718
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...