27 Квітня 2024 p.
Питання та відповіді
123...161718

Чи можливо кошти, що надійшли від збору екологічного податку до місцевого бюджету, використовувати для спилювання дерев (тополь)? Чи буде це цільовим їх використанням? Якщо так, яка процедура?

Таке питання краще ставити перед ревізорами Державної фінансової інспекції України та спеціалістами Державної казначейської служби України. Як юрист-практик зазначу, що, на мою думку, зелені насадження є об’єктами благоустрою, тому кошти на спилювання дерев повинні мати відповідний КФК та КЕКВ саме на благоустрій, і сплачуватися не з екологічного фонду.

Відправити
Друкувати
В 2007-у році купив квартиру за адресою вул.Героїв Космосу 1. Ще з того часу пам'ятаю дуже величезні дірки в асфальті у дворі (думав ладно, зроблять). Там з того часу жодного разу нічого й не робилося! Іноді шматками асфальту і камінням закидали. Зелену зону між 1м і 1а будинком розвалили припарковані машини (а раніше там діти гралися, зараз там замість трави-бруд). Приїжджав хтось із ЖКГ, хотіла огородити забором, щоб не паркувалися, але хтось з тих, хто паркується, дав хабар і вони не обгородили. Двір не висвітлюється, тому з за цих ям кілька разів підвертав собі ногу. Гумор в тому, що при в'їзді у двір поставили знак  «Житлова Зона» (бо 83 школа поруч) і після величезної ями, метрів через 20 поклали  «Лежачий Поліцейський» (там і так більше 2 км.час боялися не то що їздити, а й ходити). Все б нічого, так біля цього  «лежачого поліцейського» проколупнути виямку (місцеві провайдери мережа прокладали), так вона і залишилася. Пишу, просто, тому що лежу вдома з опухлою ногою, замість роботи. Як це питання вирішується? Хто відповідає за це? Що потрібно робити?
123...161718
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи: