29 Травня 2017 p.
Питання та відповіді
123...161718

Скажіть будь-ласка, до якого числа я повинен заплатити за надані комунальні послуги (вивіз побутових відходів), чи регулюється це номативними документами, якщо так то якими, та чи правомірно що я повинен платити за послуги на перед(3 місяці)?

Питання строків сплати за надані житлово-комунальні послуги регулюється ст. 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», де вказано, що Плата за житлово-комунальні послуги нараховується щомісячно, відповідно до умов договору в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Що стосується вивозу побутових відходів, то існує спеціальна Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» від 10 грудня 2008 року № 1070 в редакції ПКМУ від 16.11.2011 року. Відповідно до п. 3 цієї Постанови Договір про надання послуг укладається відповідно до типового договору, який затверджено цим же Порядком. П. 12 Типового договору зазначає, що розрахунковим періодом є календарний місяць. Однак, п. 13 Типового договору дозволяє сторонам вибрати добровільно (диспозитивно) і таку форму розрахунків, як попередню оплату.

Таким чином, якщо у Вас у на руках є підписаний Вами та комунальним підприємством договір про вивіз ТПВ і його умови передбачають можливість застосування попередньої оплати і Ви погодилися з цим, підписавши договір, то вимоги КП по здійсненню передплати правомірні. Якщо у Вас такого договору на руках не має, або він не містить положення про можливість передплати, - для Вас періодом розрахунку є кожний місяць, вірніше плату потрібно вносити не пізніше 10 числа наступного за звітним.

Відправити
Друкувати
В 2007-у році купив квартиру за адресою вул.Героїв Космосу 1. Ще з того часу пам'ятаю дуже величезні дірки в асфальті у дворі (думав ладно, зроблять). Там з того часу жодного разу нічого й не робилося! Іноді шматками асфальту і камінням закидали. Зелену зону між 1м і 1а будинком розвалили припарковані машини (а раніше там діти гралися, зараз там замість трави-бруд). Приїжджав хтось із ЖКГ, хотіла огородити забором, щоб не паркувалися, але хтось з тих, хто паркується, дав хабар і вони не обгородили. Двір не висвітлюється, тому з за цих ям кілька разів підвертав собі ногу. Гумор в тому, що при в'їзді у двір поставили знак  «Житлова Зона» (бо 83 школа поруч) і після величезної ями, метрів через 20 поклали  «Лежачий Поліцейський» (там і так більше 2 км.час боялися не то що їздити, а й ходити). Все б нічого, так біля цього  «лежачого поліцейського» проколупнути виямку (місцеві провайдери мережа прокладали), так вона і залишилася. Пишу, просто, тому що лежу вдома з опухлою ногою, замість роботи. Як це питання вирішується? Хто відповідає за це? Що потрібно робити?
123...161718
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...